Doprava ZDARMA při nákupu nad 1500,- 

Způsoby možnosti dopravy:

Na adresu - ČP, DPD, InTime

Osobní odběr - výdejní místa Zásilkovna 

 

 

Způsoby dopravy a ceny:

1 - Česká pošta - balík do ruky - 109,- (dobírka 39,-)

2 - Nejvýhodnější doručení na adresu (je zvoleno z dopravců DPD, ČP, InTime) - 80,- (dobírka 25,-)

3 - Zásilkovna - doručení na výdejní místo - 59,- (dobírka nyní není možná)

 

 

 

Ceny dopravy nad 1500,- ZDARMA:

objednávka do 1499,- Kč doprava dle aktuálních cen + případná dobírka

objednávka nad 1500,- Kč doprava ZDARMA + případná dobírka

 

 

Výměna zboží - náklady na dopravu

Při výměně zboží za jiné (např. z důvodu nesprávně zvolené velikosti, barvy atd.) hradí náklady na přepravu kupující, a to i v případě, že se na předmětné zboží vztahovala služba Doprava ZDARMA.
 
Stornování objednávky nebo odstoupení od smlouvy
Obsahuje-li objednávka více jak jednu položku a předmětem odstoupení od smlouvy se stává pouze část dodaného zboží (nikoli objednávka jako celek), je postup při hrazení nákladů spojených s dodáním tohoto zboží prodávajícímu následující:
V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy (zákazník si ho ponechává) převyšuje částku stanovenou pro akci Doprava ZDARMA, náklady na dodání hradí prodávající. V případě, že hodnota zboží, které není předmětem odstoupení od smlouvy, nepřevyšuje částku stanovenou pro akci Doprava ZDARMA, náklady na dodání hradí kupující. V takovém případě má prodávající (Kapedo s.r.o.) právo na spotřebiteli rozdíl dopravného vyžadovat, případně si ho započíst při vracení finančních prostředků.

 

 Sledování zásilek naleznete pod tímto odkazem sledování zásilek

Provozovatel webu, Kapedo s.r.o., se sídlem Celní 5, Brno, 639 00, IČ: 03278468, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím